پایگاه اطلاع رسانی مسجد دانشگاه رازی کرمانشاه
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی كُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا" خدایا، در این لحظه و در تمام لحظات، سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان ولىّ‏ات حضرت حجّة بن الحسن- كه درودهاى تو بر او و بر پدرانش باد باش، تا او را به صورتى كه خوشایند اوست و همه از او فرمانبرى مى‏نمایند ساكن زمین گردانیده، و مدّت زمان طولانى در آن بهره‏مند سازى
اخبار > بیانیه جمعی از خواهران دانشجوی معتکف رجبیه 93 دانشگاه رازی كرمانشاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

بیانیه جمعی از خواهران دانشجوی دانشگاه رازی

بیانیه جمعی از خواهران دانشجوی معتکف رجبیه 93 دانشگاه رازی كرمانشاه

به نام خدا
جناب آقای دکتر اعلمی آل آقا
رئیس محترم دانشگاه رازی
باسلام، ما جمعی از خواهران دانشجوی دانشگاه رازی که خداوند منان توفیق شرکت در مراسم اعتکاف رجبیه سال 1393 در مسجد دانشگاه را نصیبمان فرمود تقاضا و حاجتی مهم از حضور جنابعالی داریم؛ مهم از آن جهت که مورد تاکید خداوند و مطالبه همه پیامبران و ائمه طاهرین و اولیاء الهی است و آن دفع منکر عظیمی است که خود منشاء منکرات زیادی است و آن سامان بخشیدن به امر حجاب در بین دانشجویان دختر دانشگاه رازی است. لذا صمیمانه و مصرانه از شما که اکنون سکان دار امور اجرائی در دانشگاه می¬باشید خواهانیم که:
الف) با تدوین برنامه ای منسجم - عطوفانه و قاطع و با پشتوانه اجرائی محکم که بدون هیچ شک و تردید در دانشگاه اراده قاطع رئیس محترم دانشگاه تنها ضمانت اجرائی قوانین می باشد- این امر مهم سامان یابد.
ب) تذکر این مهم لازم است که عده ای با کج فهمی اظهار می دارند که مقوله بدحجابی و مهار آن فقط با کار فرهنگی میسور است، هیهات که اگر بنا باشد همه تخلفات بدون هیچ مانع و رادعی انجام گیرد وضعیت جامعه به کجا کشیده می¬شود؟ بدون شک مبارزه با همه منکرات بدون یک حرکت فرهنگی صحیح و منطقی میسور نمی باشد اما این بدان معنا نیست که عوامل بازدارنده از منکرات بکار گرفته نشود.
ج) ما معترفیم که بدحجابی تنها ناهنجاری دانشگاه و محیط ما نیست اما پرواضح است که این منکر فقط در محدوده مرتکب آن خلاصه نمی شود و به دیگران و محیط، کاملاً سرایت نموده و بستری از غفلت برای همه دانشجویان، کارمندان و استادان مهیا نموده است.
د) شیوع استعمال مواد دخانی و از جمله سیگار به صورت فراگیر دون شان دانشجو و محیط مقدس دانشگاه می باشد که برای حل این معضل هم باید چاره ای نمود.
ه) در پایان از همکاری صمیمانه شما در برگزاری مراسم معنوی اعتکاف تشکر نموده و موفقیت شمارا در تحقق بخشیدن به ارزش های اصیل اسلامی و امتثال فرامین و مطالبات بحق و حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب مدظله العالی را از خداوند متعال خواستاریم./
السلام علیکم و رحمت الله و برکاته
دانشجویان معتکف دانشگاه رازی - اردیبهشت93


١٨:٣٤ - شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٣    /    عدد : ٣٦٧٧١١    /    تعداد نمایش : ١٠٧١ساعت
صفحه اصلي > دانشگاه رازی